niedziela, 11 grudnia 2011

Alicja - nowa mieszkanka MalkamowaWymarzona, przecudowna Alicja zawitała do mnie niedawno. Nie miała czasu się przedstawić, bo od razu pojechała na wystawę http://raj-lal.blogspot.com/2011/12/relacja-z-wystawy-cziii.htm. Teraz chciała się pokazać. Wrzucam jeszcze fotkę z euforii rozpakowywania. Dość zabawne jest, gdy dorosła kobieta szaleje wśród papierów w poszukiwaniu skarbu :)

A dream come true, marvelous Alice came to me recently. She didn't have time to present herself, because she immediately went to the exhibition http://raj-lal.blogspot.com/2011/12/relacja-z-wystawy-cziii.html. Now she wanted to show off. I'm putting also pictures from my euphoria of unpacking her. It's quite funny, when an adult woman is raging among the papers in search of treasure:)
3 komentarze:

 1. Taaa, dorosła...hehehe, jaka dorosła kobita bawi się lalkami!! to przecież wstyd!!!!
  ps. super fotka, ta z papierami:D:D:D A Alicja jest przepiękna, a jeszcze jak się zwróci uwagę na t detale...ech...cudo, dopracowana w szczegółach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak już mamy, my "zwariowane stare baby", że najwięcej frajdy sprawia rozpakowywanie lalek. Po co nam kiecki, nowe buty, biżuteria- na nas i tak wszystko gorzej wygląda, niż na tych miniaturowych pannach. A nowa lalka... mrrrrr, szczyt szczęścia;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ ona ma cudne oczyska.. :) Cudowna jest nic dodac nic ujac :)

  OdpowiedzUsuń