niedziela, 13 maja 2012

Nie tylko o lalkach...czyli odrobina bajki


Miało nie być tu tylko o lalkach, a jakoś o niczym innym nie piszę, więc dziś o grafikach. Z czasem okazało się, że bardzo mi blisko do grafik francuskich twórców. Jestem abolutną wielbicielką niejakiej LOSTFISH. To, co ona tworzy jest nie do opisania piękne. Oto przykład:

It was to be not just about the dolls yet somehow I write only about them, so today the graphics. In time it became clear, that I'm very fond of the French graphic artists. I'm an absolute fan of LOSTFISH. What she creates is indescribably beautiful. Here's an example:Gdy na Węgrzech natknęłam się natomiast na tę książkę, nie mogłam przejść obok niej obojętnie! Autorką grafik jest Rebecca Dautremer.  Spójrzcie tylko na księżniczki z tej książki:

When, being in Hungary i came across this book, I just couldn't pass it by! The author of the graphics is Rebecca Dautremer. Only look at this princesses from the book:
Jakiś czas temu natknęłam się również na włoską autorkę przepięknych ilustracji Dilkabear. Jej magiczny świat jest również urzekający, fascynujący i wciągający. Możecie zajrzeć do jej sklepu na etsy...http://www.etsy.com/shop/Dilkabear

Some time ago I came upon an italian author of a beautiful illustrations Dilkabear. Her magical world is also captivating, fascinating and addictive. You can check her etsy shop...http://www.etsy.com/shop/DilkabearMam nadzieję, że Wam tak jak i mnie, podobała się ta magiczna podróż...


I hope, you liked this magical trip as much as I did...


NAPISZCIE, KTÓRE GRAFIKI PODOBAJĄ WAM SIE NAJBARDZIEJ!

WRITE, WHICH GRAPHICS YOU LIKE THE MOST!

5 komentarzy:

 1. Cudne grafiki, jednakże prace Dilkabear zauroczyły mnie najbardziej. Są fantastyczne. Chciałabym mieć chociaż jedną pracę oprawioną i powieszoną na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie umiałabym wybrać tej najładniejszej-każda ma w sobie to coś...Widze , że masz Kasiu rozmaite zainteresowania i masz ogromnie bogatą wyobraźnie...:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię je wszystkie, ale chyba Lostfish jest mi najbliższe! Wyobraźnię to ja bym chciała mieć taką, jak te niezwykłe kobiety...

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne!!! Wsyztskie cudne!! Ale mój klimat to chyba najbardziej Rebecca. Jest mi chyba najbliższa tak graficznie.

  OdpowiedzUsuń