piątek, 10 maja 2013

Woof Woof!

To jeden z moich najlepszych zakupów akcesoriowych dla Blajtek! Mimo koszmarnej na nasze warunki (polskie, dziadowskie) ceny zdecydowałam się zapisać w kolejce po taką czapę i absolutnie NIE ŻAŁUJĘ! Jest BOSKA, uwielbiam ją, wczoraj dotarła a ja oniemiałam z zachwytu i radości! Zapisy na te czapy się skończyły 30 kwietnia i nie można ich już kupić, tym bardziej cieszę się, że zdążyłam i się zdecydowałam.
Muszę ponownie wspomnieć o NAJLEPSZYM w historii Poczty Polskiej listonoszu, - uwielbiam Pana, Panie listonoszu - który gdy dojrzał mnie na ulicy podreptał ze mną na pocztę i wydał mi przesyłkę! (nie musiałąm czekać do 18ej i czekać w megakolejce) a jaka radość po otwarciu paczki! Być może będą jeszcze takie koty i chyba się nie oprę, by sobie dołączyć kota do kolekcji.

One of the best Blythe accessory purchases ever! Despite it's huge (for polish circumstances) price I DO NOT REGRET buying it! It's gorgeous, I love it and I was speechless when yesterday I opened the package. The waiting list for the hats is now closed and they shall not be made no more, but there is a chance, there will be a cat hat version. If yes, I need to have one in my hat collection.

14 komentarzy:

 1. Oj ta czapka to taka perełka w Twojej kolekcji :-) Szczerze zazdroszczę :-)
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna czapa, wcale się nie dziwię, że Cię tak zachwyciła :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bombowa !!! Na prawdę jest cudna, ciekawa jednak jestem ceny...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cholera! Jakie to słodkie! hahaha ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. o ja nie mogę jaka świetna czapa!

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ma sie co dziwic, jest swietna ! w moim klimacie:D

  OdpowiedzUsuń
 7. czapa cudna !!!
  nieziemska normalnie , ale zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ta czapa jest po prostu mega genialna i co tam jeszcze

  OdpowiedzUsuń